Hakkımızda

1982 yılında KICIMAN Ticaret adı ile Muharrem KICIMAN tarafından kurulan firmamız, 1994 yılından itibaren KICIMAN Tel Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında başarılı çalışmalarına devam etmektedir. İlk günden başlayarak kalite, dürüstlük ve teknolojiye verdiği değer ile gelişen KICIMAN bugün sektörünün lider firmalarından biri olmuştur.

İlk olarak çit amaçlı kafes tel örgü ile Ankara'da üretime başlayan KICIMAN, daha sonra ürün yelpazesine kıyı, şev ve erozyon ile mücadelede dünyada yaygın olarak kullanılan gabion sepet, gabion şilte, altıgen gözlü tel örgü üretimini eklemiş ve Muharrem Kıcıman'ın memleketi olan Kalkınmada Öncelikli Bölge Çankırı Korgun Organize Sanayi Bölgesine en son teknoloji ile üretim yapan tesislerini inşa etmiştir. Bugün Muharrem KICIMAN ile KICIMAN A.Ş. kapasite arttırımı için yeni yatırımlar yapmaktadır. KICIMAN'da 'kalite', müşteri şartnamelerine ve isteklerine tam uygunluğu sağlayacak düzeyde performans üstünlüğü olarak anlaşılmakta olup, müşteri tatmini esas olarak alınmaktadır. Bu amaç dahilinde müşterilerine en yüksek kaliteyi sunma çalışması içinde olan firmamız üretim tesislerinde ISO9001:2000 Kalite Güvence Sistemi çerçevesinde üretim yapmakta ve tüm ürünlerini TSE uygunluk belgeleri ile belgelendirmiş durumdadır. KICIMAN müşteri mutluluğu, kalite ve teknolojiye her geçen gün daha fazla önem vererek yeni dönemde de sektörünün lider firmalarından biri olmaya devam edecektir.

Bu başarının altında siz değerli müşterilerimizle ile beraber tamamlamış olduğumuz projelerden kazandığımız uzmanlık yatmaktadır.

Kurumsal
Kıcıman Tel Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Blv. Tepe Prime İş Mr. A Blok Kat:12 No:73 Ankara/Türkiye - T: +90 (312) 212 96 35 - F: +90 (312) 212 96 36 - kiciman@kiciman.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. İnternet sitesi içerisindeki görseller, dökümanlar izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. © 2013
Web Tasarım